Su amžiumi - verkiame vis tyliau...

2011.03.19 reedaas
  • 206
34
amzius,verkti,tyliai,zmones,senute,moteris,vaikas,naujagimis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5094    
#27 Tipinis interneto šunsnukis...
Nuotraukos nėra
Ariel 5571    
Pati kūno kalba yra mažiau pastebimesnė netik liūdesys (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
#31 buvo
Ok ok, kam reikia rasyti buvo? juk demotyvacijos niekas jau nebeisims...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
dar b.l pakartokit 412 kartus "buvo" ir bus fantastika
Usagi 5574    
"puukis4, nenori gyvenimo normalaus susirast? nes kai vien sedi prie pc ir emotyvaciju komentarus komentuoji, tai zinok apgailetinai atrodai... "

povilasq, lyg pats dabar to nedarai ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFAG.....................
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
cry me a river
puukis4 5575    
#24 dar vienas man aiškina. :D o man giliai px , ką man sakot . noriu ir komentuoju , ir tai mano reikalas . mažiau aiškinkit .:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
pakartosiu;D BUVO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
pz as valgiau....... nu i nx subritkino foto
povilasq 5575    
puukis4, nenori gyvenimo normalaus susirast? nes kai vien sedi prie pc ir emotyvaciju komentarus komentuoji, tai zinok apgailetinai atrodai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Buvo...
Nuotraukos nėra
Marama 5575    
Tai dusk! ;D
puukis4 5575    
tavęs niekas nekalbino . :) ir aplamai nei man čia įdomų klausytis nei ką , pasakiau , aš " tipo " o ne tau .:))) padustam geriau .:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Tai tu nesikabinėk prie kitų tada. Taip jau būna, jei kabinėsies prie kitų, kas nors kabinėsis prie tavęs.
puukis4 5575    
O čia dabar pasidarys čhatas , stumyklos susirinks ir pradės stumt ? Bent nejuokintum .:) nereikia kabintis prie mano klaidų ir tada kalbėsim kitaip .:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Būtų visai gerai išmokti mandagiai kalbėt su žmonėm, kurių nepažįsti, nemanai? :)
puukis4 5575    
oj, nu klaidą padariau , tu tai vpš neprisipisinėk . :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
"garsei". Tai kas čia kvailė, ką? ;)
puukis4 5575    
#12 oj, oj . nedomina čia . jei esi pats / pati kvailė, tai nesireišk bent garsei .:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
bl rimtai neužkniskit su tais "buvo". koks skirtumas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUVVVVVVooooooooooooooooooooooo!!!
povilasq 5575    
#6 gerai kad reta tokiu retu kaip tu...
Tipo 5575    
#9 aš bent pasižiūru ne kaip tu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
buvo bl
puukis4 5575    
#6 pažiūrėk į save. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
BUVO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
vyrai neverkia!
Tipo 5575    
Kvailys kas rašo "buvo" kaip koks durneliu neišprusimas....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
ir? o aš nemačiau ir man nebuvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
O aš pirmą kart matau. Tad GTFO.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
buvoooooo
puukis4 5575    
buuuuvo .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
bbbbuuuuuuvvvvvooooooo
Grįžti į viršų