Su geru bendrakeleiviu - - ir kelias atrodo trumpesnis

2011.01.06 jamkeee
  • 318
16
bendrakeleivis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
#15 Kad tom žymem viskas gerai.. tu gal durna?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
Žymės :D :D :D Va čia tai tokį gera šovė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
# 13 - jei apeini grėblį, reiškia jau patirties turi tam. Nepagalvojai? Tik durniai tapačią klaidą daro du kartus!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Apeidami grebli, jus prarandate labai vertinga patirti :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Kelias trumpiausias būna tada kai eini su labai mylimu žmogumi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Isvis kas ce per demo kam tokias nesamones tvirtinat taigi visiem aisku kad su kompanija einant smagiau ir laikas prabega greiciau bet nematau reikalo ce kurt tik del to demotyvacijas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
likelike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
+
:)
Justas. 5646    
Tikrai taip. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
o jei į kokią kelionę važiuoji, tai reiškia reikia kuo blogesnį imt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
logiska.. durna demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Tikrai taip :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
ir dazniausiai nenori kad tas kelias baigtusi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
#1 ne tik tau
Kristina456 5647    
Man visad taip ;)
Grįžti į viršų