Su juodais susidėsi - Šviesaus kelio neregėsi..

2012.03.08 2centai
  • 4
13
Su juodais susidėsi







Nuotraukos nėra
Anonimas 4787    
supistas rasistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 4891    
teisybe pasake koks cia rasizmas cia TIESA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5214    
o DIEVE kas per rasistas galejo taip parasyti??!..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5218    
#8 You racist bastard!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
Toske, totally tavo pusej.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
Krč..
Rasistai,
Neveltui Lietuviai,
Nestumu Bet... Nu Krč, Įdomu Kaip Patys Jaustumėtęs Kai Ant Jūsų Taip Stūmia, Bėje, Čia Būvo Kūrėjui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
krw moderatorej jus kausaj ar kas jum kad tokes demo twirtinat? lawonaj totalus
C11 5219    
#4 Užteks svaigti, savaitgalis jau seniai buvo, laikas išsiblaivyti
wioletinee 5219    
Flipsyde. ♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
man tai keista kaip demotyvacija negauda ziauriu baudu paskutiniu metu uz neapykantos skatinima, pornografija, rasizma ir neigiama itaka nepilnameciams??????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
ff
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
renkiesi taigi pats :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
nu y nahui
Grįžti į viršų