Šuniukas iš Černobylio - Net ir tokį priglaust norėtum?

2012.08.16 OoS
  • 3
6
Šuniukas iš Černobylio







Nuotraukos nėra
Anonimas 5045    
Nu ir pasityčiojot dal*****ai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5058    
nesveiki jus,kad tokias demo darot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5058    
cia parsiukas:) zinau pats tokiu daug turiu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
Vargšelis... Ir tokios baisybės yra TIK žmonių kaltė!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5061    
Laisvai, duociau varda spidermenas ir nesiociaus visur. Sakyciau jog veislinis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5061    
awwwww... koks mielas
Grįžti į viršų