Po šitos demo patarimas- paspauskit ant rodyklės kokius 4 kartus jei tikrai mylit gyvūnus..
Šunys - Žmogiškesni nei žmonės
Anonimas
5109
Anonimas
5346
TAIP TAIP TAIP tvkstanti kartu TAIP!!!
Anonimas
5357
Its demotivacion ... seems like a dogs = like a humans...
Anonimas
5359
Tai jei zmones nera zmogiski, manau nesupranta kai kas ka reiskia zmogiskumas...
Anonimas
5359
#3 visiskai sutinku :)
minimuke
5359
#2 #2 Cia ne lakstyme vienas paskui kita esme, o tarpusavio santykiuose. Kaip mes bendraujame vieni su kitais? Ar rupinames draugais, kurie turi negalia visam gyvenimui ar juos tiesiog po kurio laiko paprasciausiai paliekame?... ir pan. Juk buti geru artimui netrukdo joks uzimtumas: nei darbas, nei mokslai, nei dar galas zino kas. :)
Rocknroll
5359
uztai gyvunai dykai gyvena nei dirba nei mokosi tai ir laksto vienas paskui kita.Rado ka sulygint.Zmogus juk sudetingesne butybe
Anonimas
5359
Čia gaidys ne demotyvacija
|

