aš turiu haskį ir jis labiausiai myli save. faktas. išlyskit iš supisto iliuziju pasaulio mes gyvenam pirmiausia kad būtume patys laimingi, o kaip to siekiam kiekvieno reikalas. aš siekiu to savanaudiškais būdais, kitas jaučiasi laimingas padarydamas laiminga skitus žmones. kiekvienas pagal save. fuck off nevykėliai
Šunys daro vieną klaidą - Jie myli kitus labiau ne save
Anonimas
4751
Anonimas
4752
#1 Nusipirkti du haskiukus.:")
Anonimas
4752
ironija cia jus genijai :D be to, matydamas apgrauztus kudikius niekad nepagalvojau, kad jie is meiles taip!
Anonimas
4752
Kur tu matai klaidą? Idiotas.
Anonimas
4752
Čia ne klaida. Taip ir turėtų būti. Jei žmonės pagaliau susivoktų, tai pasaulis būtų gražesnis.
Anonimas
4752
Nu ir ka dabar daryt ?
|

