na tai dabar kas geriau suo ar kate ?
Šuo - Ginti. Saugoti. Padėti
Anonimas
4886
Anonimas
4887
Kates, Sunis.. Geriau Pingvinai.
Anonimas
4887
tikriausiai dar i tuoleta nueina, vandeny nuleidzia, issveicia tuo paciu - geras suo :)
Anonimas
4887
Ir dirba uz nieka, tokiam kasdien pati geriausia tik maista ir masazus
Anonimas
4887
Ne veltui retrieveris, šitų šunų gebėjimas mokytis yra kaip penkiamečio vaiko. Pabandyk šitaip išdresiruoti tokią lojančią žiurkę, kaip chihuahua.
Anonimas
4887
ANIMAL ABUSE
Anonimas
4887
Kate zymiai geriau - ir maista tavo nupyzdins, ir pati apvems :D
Anonimas
4887
Taip
dewaperang
4887
tai kas geriau? kate???
|

