Susireikšminimas - šių dienų vaikų problema

2011.02.16 tiurbokvadro
  • 248
13
Susireikšminimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
#11 paprjasjyk sjavo mjamjytjes kad nukjirptju intjernetjo kabjeljius, njias njuo protjo nusjokjius esji :***~~~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
#11 susidegink ,su savo oniuko stailu :*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
taj blt nerejk ejt widury gatwes kaj masinu pilna:d as tikiu kad tada wisi ziuri ir apkalbineja geraj kad tik tiek:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
As tai kai prirukau man atrodo kad visi ziuri ir zino kad as apsirukes ;D
O siaip tai nesamone.
Ciuju kai eini su sijonu kuris atrodo kaip dirzas tai ir apkalbineja ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
kada jus visi mirsit su tom demo? piz. da ruliu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
paranoja nebent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
Kurva, sexas ir miestas nakui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
susireiksminimas + nepilnavertiskumo kompleksas
Nuotraukos nėra
no_ville 5606    
Tikriausiai per daug gerai apie save galvoji, jei jau jautiesi izimybe. :)
NandP 5606    
O aš sakyčiau, kad prigėrei vakar ir prisidirbai xD
Kaip, kad po tūso būna:
-Pameni ką veikia vakar?
-Ne.
-Tai va sudaužei teliką, privėmei į baseiną, padegei pirtį...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
Sakyčiau labiau dėmesio trūkumas, o ne susireikšminimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#1 As sakyciau, jog ir paranoja dar galima prideti :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
šizofrenija čia o ne susireikšminimas
Grįžti į viršų