Susirinko visi - pamokų neruošimo kaltininkai

2010.10.31 Hey
  • 173
49
pamokos,visi,susirinko







Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
jus kurmi durni ar kas jum
micalota 5694    
keleto truksta, bet siaip tai tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
pieva...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
CSI, desperate housewives, gossip girl, dr house!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
Grynai! : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
O kur LOST ir prie ko cia tos namu seimininkes?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
#40 pats blet ir eik žiemą,rudenį, kai tamsu ir šalta į lauką. aš, bei dauguma kitų, geriau jau šiltoj lovoj serialą pažiūrėsim.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
#40 tu vapse idiote eik ir gyvenk savo tam lauke
Kamii_bear 5718    
#40 pats tu daunas. : *
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
kelmai, i lauka iseikit o ne serialus ziurekit... daunu kompanija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
taip aš irgi gatves šluoju būtent dėl šitų serialų, bl toj elektrą atjunks tai gal pas ką nors galėčiau ateit pažiūrėt ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
o kur How do i met with yout mother?! a?
robhertytute 5719    
#22 nusišnekėjai. Galbūt tau atrodo,kad tu pats / pati turi gerą skonį,o kitiem atvirkščiai. Tikrai dėl skonio nesiginčyjama.
ievasen 5719    
o taip. tikrai.:D
Roccinho 5719    
Nėra Lie to Me
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Dar herojai.!!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
O as tiesiog sedu prie pc vakare ir tiek, galiu isgyvent ir be situ serialu : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Kobra pamiršta :(
Kamii_bear 5719    
#29 tikrai ,kad trūksta. : p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
reikia zvilgsnis i ateiti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
csi!
erikaslt 5719    
o kur moterys meluoja geriau??????
gerai, gerai, juokauju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
O kur ? zvilksnis i ateiti ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#14 Man ir ;)) #8 joo, šiti mylimiausi :)) #9 aš irr ;))) #13 Va čia tai pasakyta y) viskas pagal skony :)
Lukasas 5719    
Namų darbus reikia ruošti dieną,kad ir kaip sunku tai būtų.. :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Kaip tik juos težiūriu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#11 Klimaksas yra menopauzė, durniau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#20 nes kai kurie to skonio neturi, tai nėra dėl ko ginčytis
Nuotraukos nėra
Ievutee 5719    
CSI vistiek geriausia <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#16 pilnai pritariu. Man irgi labai patinka šeimininkės ir net nesiruošiu kreipti dėmesį į tai, ką sako kiti. Dėl skonio nesiginčyjama.:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
nevisi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#15 Pritariu tau 100%
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
namu seimininkes pats geriausias serialas, o po ju dr house.

tai gryna tiesa , dedu pliusa :D
robhertytute 5719    
#13 tikrai esi teisus/teisi. Man pvz patinka Nusivylusios namų šeimininkės ir man giliai dzin kas ką sako. Kiekvieno skonis yra skirtingas,ir dėl to tikrai negalima ginčytis.
Rocknroll 5719    
SUPERNATURAL geriausias serialas !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
o man mentalistas. ♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Nevarykit jūs ant tų serialų, vieni juos žiūri, kiti kitus, kiekvienas pagal skonį. Jei jums nepatinka nereiškia, kad jis lėvas ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#11 tik durniam visi durniai, moksliskai irodita
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#1
klimaksas yra orgazmas, durniau
Dovi.. 5719    
nesamoninga demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
as ziuriu zvilgsni i ateiti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Dar spec burys, mentalistas ir melo teorija.
Nuotraukos nėra
NU- 5719    
#6 turbut tu nesi girdejas tokio dalyko kaip traileris ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#1, man įdomu kodėl tu vadiniesi noliferiu? Kažin ar kartais tik pats jų nežiūri, jei taip gerai žinai, kad ten nieko gero.
povilasq 5719    
pirmas nusivylusiu sezonas buvo įdomus, antras jau prastesnis, o dabar ten išvis nėr ko žiūrėt...
weeeee 5719    
#1 jap as irgi pritariu...tos nusivilusos namuseimininkes sudo vertas serialas...net uz ir taip tragiskus lietuviskus jis chujovesnis...
Ex02r 5719    
#1 pilnai sutinku. Pievu pieva ten.
kiki17 5719    
#1 tu klimakso kamuojamas berniukas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
nusivylusias namu seimininkes ziureti tinka tik klimakso kaomuojamom bobom
Grįžti į viršų