Sutapimas?

2011.05.13 FlowerPower
  • 717
25
Sutapimas?







Nuotraukos nėra
Anonimas 4052    
Jūsų demo dar nepamiršta :D
Smiler 5230    
Gyvenimas kaip pasakoje.. #22 - dar pasakyk, kad photoshopas.
TheDemotivator 5305    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
Pieštinių personažų spalvos pakeistos, kad atitiktų realias. Jūs ką, filmukų nežiūrit, kad nesuprantat?
Nuotraukos nėra
KRISTALE333 5517    
jauciu kad cia specialiai sutampa;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
guise WHAT HAPPENS IN TUMBLR, STAYS IN TUMBLR. pasenusios žinios ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
virsui tai cj kad sutapimas, o apacioj gal ir ne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
Eina nx, del antros eiles tj tikraj nesutapimas !! Net issiziojau kai pamacjiau :D

O Katie labai grazi yra realybeje. Nes studijuoju Anglijoje, tai nuvarem su draugajs paziuret vestuviu. Zinokit, tokia svajoniu pora gryna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
O kodel turtingas turi vesti butinai turtinga jei jam patinka ta "prascioke"? Sirdziai neisakysi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
#15 nu tai taip iseina, o kas mes ? juk nei kiilmingi nei ka? zinoma, negrazus issirieskimas, tebunie "uz paprastos isteka" , jei taip isizeidei tamsta ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
#14 krč. :D prasčiokė :D tai kai išsireišimas. :D Kaži kas Tu toks/tokia .. jeigu ne karališko kraujo , tai irgi toks pats/pati kaip ir ištekėjusi mergina. :)) oh. so sad
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
o man panasumas ne del susiktu sukneliu spalvos, o del to kad prascioke uz kilmingojo isteka....
sima48 5522    
#5 karaliskasis ciuvas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
#5 karališkasis čiūvas :D cia geriau uz pacia demotyvacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
fake and gay!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
#8 tai tu esi tas zmogus kuris nieko nesupranta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
laura tu uzduchinta pasaulio, kad tokia piktute ir nesupranti prikolu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
wau, sutapo spalvos sukneliu!!! Eina sau, geras !!!! Koks atradimas, nu net ama praradau!
Idoiotai. Kad bent sukneles tos butu panasios. Logiska gal, kad tie, kurie turi uniformas tuokiasi su jomis, o moterys su balta suknele? Melyna ir rozine spalva taip pat buna daznai, bet negi nematot, kad rumai visiskai SKIRTINGI!!! Na, isskyrus uniforma, ji ganetinai panasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
durneliai :D nepamąste sukūrėte demotyvacija... Juk tokia apranga jau nuo senų laikų įprasta, koks sutapimas ;D multikas tiesiog nebetkaip sukurtas buvo o su realiom spalvom :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
jop, karališkojo čiūvo apdaras irgi raudonai paspalvintas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
pastabių? greičiau mėgstančių baikas.. nes suknelės spalvos pakeistos. aš! kaip filmukų megėja ginu jų autorines teises ;D
www.virginmedia.com/images/ugly_sisters.jpg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
Pastabiu zmoniu yra - stebetina. Nebent cia kazkas kopinta ar seip nelagaliai padaryta norint pasirodyt kietam.
PEACE!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
tradicija
Grįžti į viršų