Padekim afrikai, jiem ginklai jau baigesi, ir vaikai zinoma nebeturi ka valgyti... ka jum sunku? jus juk dirbate
Svajonių pasaulyje, - aš turiu VISKĄ.
Mindaugas Pocius
5207
Anonimas
5701
Nu ce zliumbdami nk nepakeisim
Anonimas
5835
negalvojau kad tiek daug turiu
Anonimas
5849
#12 tu svajoji apie materialius dalykus ,kuriuos ir taip turi butiniausius,manau tokie kaip jis svajoja,kad butu ko valgyti :)
Anonimas
5858
as tai svajoju apie naujus rubus,nauja nama, su jacuzzi ir baseinais, dar daugiau tusu, daugiau draugu. ak, kaip butu gera <3
Anonimas
5861
Clay Enos drabuziu kolekcijos reklama
-Viktorija-
5864
;/, verčia susimąstyti...
Anonimas
5865
žiauris šitas , bet geras.
Anonimas
5865
:(
Anonimas
5865
apie naujo gyvenimo pradzia
Anonimas
5865
Ką viską? Namus, šeimą ir maistą? Patikėkit jis apie daugiau net nesvajoja. Apie ką svajoji tu?
Anonimas
5865
Demotyvacija nebutinai turi buti juokinga :)
Anonimas
5865
kaip juokinga... turbut sudinesnios demotyvacijos nesu mates
Gusta-Fang
5865
Mmm...
Anonimas
5865
nebeswaik ok?
fucks
5866
eina nx, kaip ziautu...susimastai td ka turi pats
|

