Svarbiausia - Pirma ir paskutinė žodžio raidė

2010.09.14 Raminttta
  • 1088
80
Svarbiausia







Nuotraukos nėra
Anonimas 2991    
Nu eina sikto
Arturasas 3877    
Tik pusiaukeliai pastebejau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
blem kiap ptikao :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
jau norejau rasyt komentara : "kiek daug gramatiniu klaidu" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Tik perskaites pastebejau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
#75 #75 PETRAI?? ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
Viska perskaiciau is karto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Paprasta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
nesupratau bet px ;d
Nuotraukos nėra
paparacis 5716    
nesveikas sitas :D
acme 5719    
Gerai čia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Ties taktses pristabdziau tik. ir pasirodo kad galiu ir toki TEKSTA perskaityt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
ant vieno sukliuvau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
as irgi ties taktses pristabdziau
Birutė Skripetienė
Birutė Skripetienė 5733    
būta raštingo žmogaus..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Tai kai geruma!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
as ir ties "taktses" sustojau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Ties "taktses" aš sustojau normaliai skaityti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Čystai , visiškai lengvai persiskaitė ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
Geras. ;D lengvai persiskaitė. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
nuzudei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#57 neee netruksta turi but universiteto
Nuotraukos nėra
gugugu 5757    
#59 man tai panašiau, kad čia MOTYVUOJA rašyt bet kaip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
51, demotyvuoja rašyt betkaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
nebūtinai turi būti tik sukeistos raidės viduryje. Gali ir išvis vienos ar dviejų raidžių nebūti.. Šiame tekste radau tokius gal 2 - 3 žodžius...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Ketvirtam žodžiui trūksta "s" raidės :D
candy 5761    
geras tik ant vidurio klaidas pasteb4jau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Tai čia ne iš tavęs, o iš bet kurio butų šaipęsi dėl kaimietiško akcento ;) Neimk į galvą :D
MeToU 5762    
nu bet gyrna tesia. Aš jau štią iš sneaiu žniau. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Cia tai geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
man patiko ;D tikrai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Faktas neblogas tik tai kad demotyvacijos cia nelabai tera.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
nesamone/ kas cia demotyvuojancio?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
demotyvuoja rašyti normaliai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
bet čia visos raidės tik po vieną vietą pakeistos. Pabandykit pakeist po 6-5 ir tada skaityti ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
čia tai geras, man patiko, daugiau tokių
Nuotraukos nėra
Ladex 5762    
mane tai isjuoke klaseje kai garsiai senovini teksa su kaimietisku dialektu skaiciau taip lyg ten normalus zodziai butu ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Jei sunkiai skaitosi, reiškia nemokat skaityt ir pilnų žodžių. :D Visi žinomi žodžiai turėtų puikiai skaitytis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
sita seniai zinojau, tik angliska varianta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
kietas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
geeras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Klaida žodyje universiteto. 's' raidės nėra, tai sunkiau tą perskaičiau. Ir šiaip. Senas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
rimtai normaliai viskas skaitosi :D
geras dar nezinojau sito
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
sunkiai skaitosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
kietai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Perskaiciau normaliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
pz kaip normalei wiskas persiskaitė ;D
Mymka 5762    
#33 Čia dabar bus vietoj ra'bar'ba'rų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
kas jum su tais anglų lietuviais darosi?
(50-80)
Grįžti į viršų