Kai tiek atsilikusių "trolių" mokykloje, tai mokytojams nepavydžiu.
Svarbiausia - pripažinti tai, ką padarei
Anonimas
5215
sasafeda
5554
ash numeciau popireiuka is trecio auksto nes norejau paziuret kaip jis skrenda- ce mano sedevras
Anonimas
5556
dx kazkoks
Anonimas
5573
Oi sunku...
Anonimas
5578
cia tai duhas :D
Anonimas
5580
Gyvenau ta akmirka :D
Anonimas
5582
jis ne toks myznius kaip tu,kad kalte verst kitiem
Anonimas
5582
Iš kur čia tas pasiaiškinimas? Sąžinė gal jam prabilo ir prisipažino pats, nes sakė kad koridoriui buvo tik jis, mokytoja ir keli draugai, tai kaip galėjo mokytoja sužinot kas metė saldainį:D
Anonimas
5583
:D pasitaiko
Anonimas
5583
man atrodo niekas nenores greit but mokytojais :D pas mus per pamse i mokytojos galva paleido sulamdyta sasiuvini. Mokytoja apsiverke, o mum pasidare gaila. Praejo seni geri laikai, kai mokytojai galejo baust vaikus, tj db jas musa.
Anonimas
5583
mane buvo apemes azartas, nezinojau ka darau, gywenau ta akimirka ;D omg ;D
Anonimas
5583
o, bendrapavardis :D
Teenagor
5584
Vakar :D
piktas_kaimynas
5584
is rsmasters.net
|

