Svarbiausia ne pasekmės, - o pats rezultato gavimas!

2012.03.13 Gefungelis
  • 65
2
Svarbiausia ne pasekmės,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4813    
žudantis tas juoko miki soties taip sakant pagaidino mokytoja konkrečiai vaikai šaunuoliai ;)))))))))))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5220    
be vertejo :D
Grįžti į viršų