Svarbu, kad būtų noro - priemonės atsiras

2011.01.17 Gashlus
  • 219
11
Svarbu, kad būtų noro







Ignassin 5221    
O kai reikia daugiau svorio, tada sako: nuimam šitas 17'kines ir dedam 19'kines :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5281    
pas mane panasiai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
Maciau ir baisesni varianta kur pasidare is betono blynus kibiruose :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
gera demotivacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Cia abeliam svarbu tik palot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
taigi ne ant sniureliu prikabintos tos padangos issiziurek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
No excuses
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
kilnokit kotukus ir užsiauginsit bicepsus
ppeliukas 5638    
MES BUVOM PASIDARE PANASIAI TIK ANT RATLANKIU METALINIU O NE GUMU;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
puse kg sveriancios ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
kažin ar ilgai laikytų tos padangos ant sniureliu priristos :D
Grįžti į viršų