Svarbu ne triukų gražumas - O jausmas padarant juos

2011.09.09 DemoByORANGE
  • 64
7
skateboarding, for, life







Nuotraukos nėra
Anonimas 4944    
#6 kažkas netaip,lentininke?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4988    
#5
Bebaimis matau ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5333    
sudai ir myzalai tos riedlentes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5367    
#2 niekas nedaro tokiu sunkiu triuku iskart uzlipes ant lentos, pradedama nuo paprastu triuku, o su metais ateina patirtis ir kai jau jaucia lenta tada galima daryt tai nuo ko pas tave galva nukristu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
SHECKLER FTW
Eimantass 5405    
o ar svarbus jausmas kai nepavyksta atlikti triuko ir mazai truksta kad galva nusisuktum?
Brainshiver 5417    
Pritariu. Žymės tiesą sako.
Grįžti į viršų