Nieko blogo prieš driftus neturiu, bet reikia tinkamesnės vietos, nei arkikatedros aikštė.
Sveiki, esu kaimietis - Pirmą kartą esu sostinėje
Anonimas
4914
Anonimas
4950
krv ar pirma kart i masina isisedo...
Anonimas
4952
Tai kai DRIFTINA profas!
Ignassin
4952
Kažko operatorius labai dūsauja.
C11
4952
#8 Pacukas koks tėvų pasiėmė ir tiek.
zvp
4952
Štai čia puikiai matomas reiškinys, kai gamta proto atseikėja nepakankamai. Gal ir gerai, nes turbūt tas protas ir šiaip nueitų perniek.
Anonimas
4952
Nu linksma pazet, bet tolko jokio :D
Anonimas
4952
tik gerą volvo vardą teršia tokie piemenukai
Anonimas
4952
#6 Ramiau mažasis hamburgerių prisiėdęs išlepintas miestieti :D neišsitepk savo prabangių džinsų
Anonimas
4952
kietai? čia tipo buvo kietai? Pasivažinėjo aplink eglę kažkas, o už kadro kažkas verkė ir čia kieta? kaimų kaimas čia, o ne kieta. Kada kaimas supras, kad kaimas yra kaimas ir kaimo darbai daromi kaime laukuose ar arimuose
Anonimas
4952
o ten pabaigoje video mašina apvirto ant šono ar kaip ?
Anonimas
4952
Tai kenkia vilniečių pavidalams.
Anonimas
4952
"Toks elgesys kelių policijos greičiausiai būtų įvertintas kaip chuliganiškas vairavimas, už kurį grėstų bauda nuo 1000 iki 2000 Lt kartu su vairuotojo pažymėjimo atėmimu 12-24 mėnesiams. Vairuotojas ne tik tyčia slidinėjo, tačiau tai darė vietoje, kur automobiliams važiuoti griežtai draudžiama." Va "drifteri" dabar gali sikt i bata :D
Anonimas
4952
kvaila tik i youtube buvo ikelt. bet smagiai ir kietai jaunuoliai pakvailiojo ir nieko nenuskriaude. ismokyt gyvent kaprizai . www.youtube.com/watch?NR=1&v=67gQ92cY3WM&feature=endscreen
Anonimas
4952
Kietas bičas
|

