Švęsti šventes be sniego, - tas pats kas žiūrėti filmą be garso.

2011.12.20 mikruske
  • 127
4
Švęsti šventes be sniego,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
Yeah, well, that's just, like, your opinion man.
Spameris 5304    
Koks skirtumas, gi ne lauke per kūčias sėdėsim.
Dimka 5304    
Jonines be sniego :P (sventes , ne tai kad kaledas bet SVENTES) :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
Man kaip tik geriau be sniego...
Grįžti į viršų