Švęsti šventes be sniego, - tas pats kas žiūrėti filmą be garso.

2011.12.20 mikruske
  • 127
4
Švęsti šventes be sniego,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5301    
Yeah, well, that's just, like, your opinion man.
Spameris 5301    
Koks skirtumas, gi ne lauke per kūčias sėdėsim.
Dimka 5301    
Jonines be sniego :P (sventes , ne tai kad kaledas bet SVENTES) :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5301    
Man kaip tik geriau be sniego...
Grįžti į viršų