Šypsausi, - nes nesuprantu, kas čia vyksta

2010.10.30 thirteen
  • 89
13
Šypsausi,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Pvz PAsako nejuokinga anekdota ir zvengi :D,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
cia is to repertuaro kai: nusisypsok, juk zmonems patinka idiotai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
būna dažnai :D
ppeliukas 5715    
gal jinai kažką užsimetus ;)
Nuotraukos nėra
teufel 5716    
as =vengiu, bet vistiek nesuprantu kas cia vyksta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#4 todel kad pastoviai nesupranta visko
thirteen 5716    
#5 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
angliskai geriau skamba:
I'm smiling cuz i have no idea what the hell is going on
gretagreat28 5716    
#3 blondines? priciom?
Rocknroll 5716    
Blondines kasdienybe 10/10 uz demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Viena iš nedaugelio tikrų demotyvacijų čia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
daznai tenka panaudot sita taktika
Grįžti į viršų