Tai ką, blet, - nelaukėt?!

2010.11.23 bagyra666
  • 954
61
Tai ką, blet,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5161    
#40 Prieš vaidindamas detektyvą pasižiūrėk, kaip katinai įeina pro praviras duris.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
koks dar fotošopas, katinai visur tą savo galvą kiša kaip tik gali, nes. Jei jų galva pralenda, tai pralenda ir visas kūnas. Katukas labai norėjo pareit. ir tiek. photošopai..
puukis4 5581    
:D
Nuotraukos nėra
nedas2000 5585    
:::::::::D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
vieni pypt lakat? :D
Nuotraukos nėra
XxDianaxX 5641    
: D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
#40 taigi cia photoshopas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
gerai čia :D
latake 5689    
panasu i mano nindze :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Pastebejau kad jai katina i demo idedi ir parasai koke nesamone apacioj visad atsiranda topose ^^
bagyra666 5689    
:D
Nuotraukos nėra
erikutjiz 5689    
Nueini i koki plota nekviestas ;D tai ka blet, nelauket? ;D
Sania 5690    
Nesamonė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Nužudė šits. ;D
Nuotraukos nėra
nedas2000 5690    
;D

Grybas 5690    
ko cia visiem taip patinka nesuprantu, galit daug mielesniu fotkiu surast
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Man labai myleti sita kaciuka reiketi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
axujenas :D
Nuotraukos nėra
Draginisz 5691    
man patikti :D
Nuotraukos nėra
Laurinta 5692    
gerulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
NU JO, GERAS, bet matyti, kad kažkas su durim prispaude,nes jei durys jau atidarytos jos taip katino nesuspaustu, blem kankina gyvunus, slykstu siaip.
m02x 5692    
#34 pats lenkas. nieko kitaip neparasei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Sitas geras :D
kiki17 5693    
#34 as tik trumpiau arassiauir tiek n
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#34 parasei kad yra ir kitas variantas , bet viska taippat parasei tik kelis zodzius pakeitei ..... FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
:D katukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
#33 o tu skaityt ismok lenke, nematai kad parasiau, jog yra ir kitas variantas anekdoto...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
#26 paskaityk nuo prdziu ta ankdota jau parasius,....loch
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
nerealus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
pritariu to #29
m02x 5694    
geriau, nei anekdotas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
:D
gretagreat28 5694    
#26 Geras tas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
yra ir su kitokia situacija
petriukas i pamoka ateja pavelaves..
mokytoja supykus eik uz duru ir pasisveiikinkt taip kaip tavo tetis sveikinasi su mama ir uosve..
petriukas iseina, tyliai priselina is lauko puses prie lango , staigia praveria ir uzrekia: Tai ka kurvos, nelauket
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
gerulis sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
;D hahahahahahahahahahahahahahaha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
prajuokino tai konkreciai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Anekdotas geras tam kas papasokojo, bet demo tai siaip :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
demotyvuoja skaityt demotyvacija.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Tas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
bet taiiiii kaiiiiii """"""demotivacija""""
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
#17 nu va ;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Kiki 17 - pamačiau šitą "demo" ir galvojau komentaruose tą anekdotą parašyt, tik va - nespėjau ;D #5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
"demotyvacija".
mxb 5695    
grazus katukas;D
gretagreat28 5695    
pze :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
prajuokino :D:D:D:D:D:D
mxb 5695    
:D
(50-61)
Grįžti į viršų