Tai kas čia bosas?

2011.09.27 MarciusUSA
  • 725
18
elektra, yra, vierchas




© photoshop



Nuotraukos nėra
Anonimas 5170    
kas bosas? Tomas Edison nx :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5178    
#10 Hello, Captain Obviuos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5380    
#10 bbd :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5382    
va todel ir studijuoju elektros inzinerija, keep talking bitces:D
Blackrose166 5385    
Geras, tikrai prajuokino. Be elektros - nieko nebūtų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5385    

:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5386    
:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5386    
#10 Captain Obvious strikes again + a new feature mistakes!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5386    
Wikipediq zino viska fqcebook viska pazysta jai nebutu google nebutu fqcebook ir wikipedia.be interneto mes niekas daukas taip sako internetas kai kurie sako gyvenimas ir jis visagalis bet jai nebutu aleektros tai nebutu intiko;D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5386    
Elektra yra gerai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5386    
Pasakykit jus tai dedei Jo didybei Minusui - elektronui. be jo nebutu nei jusu elektros, nei jusu angliu, nei jusu vandens, nei oro ir jusu :D
Nuotraukos nėra
lollol 5386    
#6 #3 Du asilai, nesuprato ką parašiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5386    
jus mastot, kad elektra? ;D
#2 vejas, vanduo tai ka jis gamin ne elektra?
Nuotraukos nėra
MarciusUSA 5386    
Miau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5386    
#3 grazu paziuret pro asaras
Nuotraukos nėra
MarciusUSA 5386    
#2 Tu asilas?
Nuotraukos nėra
lollol 5386    
#1 Pasakyk tai anglims, medienai, uranui/plutoniui, vėjui, vandeniui ar saulei.
kasiakas 5386    
prieš elektrą nepajuokausi :D
Grįžti į viršų