nepagavai kampo ??? geriau nekomentuok :)
Tai, ko negali gauti, - visada atrodo geresnis dalykas už tą, ką turi.
Lukis28
5535
Anonimas
5536
o su paveikslėliu užrašas susijęs turbūt taip, kad ji nori pasikasyti nugarą, bet nepasiekia, ane? wtf...
Anonimas
5537
o man buna kad kai nusiperku ka noriu SEKANCIA DIENA tas daiktas buna nebefainas:/
Anonimas
5537
butent todel ir atrodo geresnis daiktas nes jis istiesu yra geresnis kurio tu negali gaut, neiperki ar siaip ir .t.t.
Anonimas
5537
#2 Paprašyk mamos.
Lukis28
5537
joa :D db kito moco noriu nes tas jau nervina , bet to nieks neperka :D
Anonimas
5537
visada:)
|

