užjaučiu noliferius...
Tai sakai.. - ..kamuolys kažkur čia..?
J4L
5546
Anonimas
5546
Kas tas kamuolys?
Anonimas
5548
nu joa teisybee;D
Anonimas
5550
as tai su savo mylimuoju pc sededavau ir niekad nenusidilgindavau :) 2x
Anonimas
5552
:D
Anonimas
5553
It happens all the time :/
Anonimas
5553
#17 gaila man tavęs gyvenimo neturi :/
Anonimas
5553
#17 uzuojauta
Anonimas
5553
as tai su savo mylimuoju pc sededavau ir niekad nenusidilgindavau :)
AlusDraugas
5553
#14 mes irgi visi po sortu atsargiai ismindidavom ir pasimdavom :D Ech ta vaikyste :)
Anonimas
5553
vaikyste :)))
Anonimas
5553
mes tai išmindžiodavom atsargiai ir pasiidavom :D
GhBlar
5553
O, tu su kelnem, eik paimt!
Anonimas
5553
... o paskui seliji, kad neniezetu :D
prodigy
5553
ui smagu pasikuist po jas :D
Anonimas
5553
Va cia tai daznas dalykas kai kaime bunu :D
Anonimas
5553
riejk moketi kad nesisidilgint :)
Anonimas
5553
durniai ,as tai su pagaliu istrakdavau :D
Spunkyz
5553
ooooooooo :))))
activia
5553
Sitas gerulis :D
kiki17
5553
#2 nusidilgint, nesusidegint
Anonimas
5553
#2 Susidegint dėl kamuolio? Kai žiauriai...
anonimas
5553
ne.. jis tam upelyje kur krokodilu yra
Anonimas
5553
95% modų yra bandę susidegint dėl kamuolio kaip suprantu : )
kristal
5554
Vaikystėje nebūdavo jis tokios baisios, juk dėl kamuolio buvo verta ir susidilgint ;)
|

