užjaučiu noliferius...
Tai sakai.. - ..kamuolys kažkur čia..?
J4L
5545
Anonimas
5545
Kas tas kamuolys?
Anonimas
5546
nu joa teisybee;D
Anonimas
5548
as tai su savo mylimuoju pc sededavau ir niekad nenusidilgindavau :) 2x
Anonimas
5550
:D
Anonimas
5551
It happens all the time :/
Anonimas
5551
#17 gaila man tavęs gyvenimo neturi :/
Anonimas
5551
#17 uzuojauta
Anonimas
5551
as tai su savo mylimuoju pc sededavau ir niekad nenusidilgindavau :)
AlusDraugas
5551
#14 mes irgi visi po sortu atsargiai ismindidavom ir pasimdavom :D Ech ta vaikyste :)
Anonimas
5551
vaikyste :)))
Anonimas
5551
mes tai išmindžiodavom atsargiai ir pasiidavom :D
GhBlar
5551
O, tu su kelnem, eik paimt!
Anonimas
5551
... o paskui seliji, kad neniezetu :D
prodigy
5551
ui smagu pasikuist po jas :D
Anonimas
5551
Va cia tai daznas dalykas kai kaime bunu :D
Anonimas
5551
riejk moketi kad nesisidilgint :)
Anonimas
5551
durniai ,as tai su pagaliu istrakdavau :D
Spunkyz
5552
ooooooooo :))))
activia
5552
Sitas gerulis :D
kiki17
5552
#2 nusidilgint, nesusidegint
Anonimas
5552
#2 Susidegint dėl kamuolio? Kai žiauriai...
anonimas
5552
ne.. jis tam upelyje kur krokodilu yra
Anonimas
5552
95% modų yra bandę susidegint dėl kamuolio kaip suprantu : )
kristal
5552
Vaikystėje nebūdavo jis tokios baisios, juk dėl kamuolio buvo verta ir susidilgint ;)
|

