O jūs įsivaizduojat, kad tose lempose yra gyvsidabrio. Vienas teisėjas teisingai padarė užsidengęs nosį, kad neįkvėptų tų stiklo šukių su gyvsidabrio garais.
Tai sakot, - Lietuvoje yra talentų?
Anonimas
5326
Anonimas
5328
PARAŠAU< PAGELBĖKIT, palaikinkite nuotrauką :) Ačiū :) www.facebook.com/photo.php?fbid=2178837592273&set=o.599290
Anonimas
5328
:D
Anonimas
5328
Atrodo baisiai..bet vistieiek prisipazinsiu...vo cia tai lygis... dauk darbo reikejo kol taip sugebet istreniruoti kuna ir prota.
Anonimas
5328
Kuris tai talentu vadina?
Anonimas
5328
3:40 jau net nebepasitiki, dengiasi rankom xD ble dar galejo su... nx.
Anonimas
5328
Bepročiai.
Anonimas
5328
ant galo sako delbil debil
Anonimas
5329
Va del ko tas karas tiek ilgai tesias :D nusauna a jie toliau eina :D
Anonimas
5329
0:28 1:1 kaip ta iš LT talentų blondinė :D
Anonimas
5329
kietai vyrai pavare, tokie ir turi but vyrai, bet nereikia to demonstruot, aisku norejo sloves ir pinigu - gavo, manau daug tokiu pasirodymu neiseis surengt jiems...
Anonimas
5329
#10 blt jauciu esi zadrotas nk nemoki, tdl ir stumi kaip ir kiti kurie stumia, pabandykit vat sau taip padaryti ir nepagaut tokio skausmo kad apalpsit , ka jau kalbet apie rimtus suzalojimus kuriu cia nesimato.
Dimka
5329
nzn kodel bet zvengiau:D
Anonimas
5329
Ruta pasakytu kame cia talentas? :D
Anonimas
5329
istvert skausma gali daugelis, bet cia paprasciausias zalojimasis. pist, gal liksiu gyvas.
Anonimas
5329
Geriausia dalis kai su masina vaziuoja per zmogeli ir dar su moto per galva pervaziuoja, pz :D
Anonimas
5329
normaliai varo kaip kiti ruko ar narkotikus vartoja taip jie priklausomi nuo adrenalino kuri jiem suteikia tokie dalykai . jei nepatiktu nedarytu
Anonimas
5329
Su tokiais niekur nebijociau eit :D
Anonimas
5329
zjbs jie , parode kad skausmas nk nereiskia :D
Anonimas
5329
Man baisu pagalvoti apie jų pramogas :D Čiuj guli vidury plento ir traiško save :D
Anonimas
5329
o jiem smagu :D
Anonimas
5329
ziauru cia yra
Anonimas
5329
cia jau ne talentas o psichikos sutrikimas :D
Anonimas
5329
Jokie cia talentai. Fanatikai kazkokie nesveiki,matosi baime net akyse ju.Daro viska neatsakingai,zaizdos net matesi. Asilu banda
|

