Tai tik įrodymas - Kad internetas yra geriau nei knyga

2011.09.12 Canonas
  • 88
12
Tai tik įrodymas







Nuotraukos nėra
mariuxas 5212    
#11 knyga jei nusipirkai, tada nei tau jos neatnaujins nei ka
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5213    
#10 čia tu atsilikėlis, jei reikia reikalingos tikslios informacijos kartais gali jos rasti tik knygose ar archyvuose.
Nuotraukos nėra
mariuxas 5250    
#3 jei knyga tau geriau, reiskia tu atsilikelis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
per plona
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
gi akivaizdu kad pc + network = geriau uz knyga, nekertam medziu, pigiau, didesnes galimybes, effect'as skaitant taspats.
rimtai, fotoshopas!!!
Taute 5397    
#2 pas tau dar didesnės pievos
Rocknroll 5397    
Pritariu ir medziu kirst nereikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
jei tau geriau tai eik ieskok ka reiskia zodis debilizmas toj knygoj.. sekmes ieskant
naktigonex 5397    
Man asmeniškai knyga vistiek geriau.
paramatas 5397    
nesuprantu.. tavo pieva patvirtina maniškės ne :X
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
Photoshop
Grįžti į viršų