Tai tik įrodymas - Kad internetas yra geriau nei knyga

2011.09.12 Canonas
  • 88
12
Tai tik įrodymas







Nuotraukos nėra
mariuxas 5217    
#11 knyga jei nusipirkai, tada nei tau jos neatnaujins nei ka
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5217    
#10 čia tu atsilikėlis, jei reikia reikalingos tikslios informacijos kartais gali jos rasti tik knygose ar archyvuose.
Nuotraukos nėra
mariuxas 5255    
#3 jei knyga tau geriau, reiskia tu atsilikelis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
per plona
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
gi akivaizdu kad pc + network = geriau uz knyga, nekertam medziu, pigiau, didesnes galimybes, effect'as skaitant taspats.
rimtai, fotoshopas!!!
Taute 5402    
#2 pas tau dar didesnės pievos
Rocknroll 5402    
Pritariu ir medziu kirst nereikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
jei tau geriau tai eik ieskok ka reiskia zodis debilizmas toj knygoj.. sekmes ieskant
naktigonex 5402    
Man asmeniškai knyga vistiek geriau.
paramatas 5402    
nesuprantu.. tavo pieva patvirtina maniškės ne :X
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
Photoshop
Grįžti į viršų