Bet žiūriu geri čia komentatoriai, stumia ant Opel, kad rūdija, o po to klausia, o čia ne Golf? Taip ir matosi, kaip jūs suprantat apie automobilius ;D Zajabiau chuliganas su išvirtusiais stakanais ir plikom padangom, ane? Išsipaipaliokit kaimiečiai ;]
Tai vis dar girdit - kaip greitai rūdija Opelis?
Anonimas
5204
Anonimas
5283
i c20xe redtopa idedi turba : )) ir gali pasakyt ,sudie visiem bmw ,audi ir kitiem automobiliam : )) Tiek kainos ,kokybes ,galios santykiu : D
Anonimas
5292
visos masinos rudija jei savininkas bambukas tai ir audine ir beleka supudyt gali o kaip zine dauguma kaimieciu vazineja tol kol damusa masina iki tiek kad remontuout ner ka, hondu mazdu ir kitu kevalu turetojei gali isvis tylet nes toki kevalai taip greit rudija kad net nespeji isgirst kaip arkaoj skyle atsiranda, tarpk kitko variklis opelinis c20let 4x4 agregatai taipat opeliniai tia kur jum cia tik kebulas likes?komentatoriai konkretus kaimieciai bobuciu pasaku prisiklause....
Anonimas
5298
Na gale nepanasu kad 200km/h varo..
Anonimas
5298
Faikas
Anonimas
5299
taigi nakti rudyju
Anonimas
5299
astra cia
Anonimas
5299
o tikrai opelis? truputi golpi rs32 primena
Anonimas
5299
Girdziu ir cia pagrindinis to irodymas. Nebutu puse kebulo nupuve, opeliukas butu sunkus ir niekaip tokiu greiciu nevaziuotu.
Anonimas
5299
Kuo greičiau važiuoja tuo greičiau rudyja.
Anonimas
5299
Kad negirdėčiau kaip rudyja turėtų garso greičiu lėkt. Tai kad greit važiuoja nereiškia kad nerudyja
Anonimas
5299
Kai nurudyjooo!!!
Anonimas
5299
Tiesas sakant jei gerai isiklausysit tai ir sitam video girdisi kaip vaziuodamas opelis rudyja
Anonimas
5299
Moco spydikas pieno riebumą rodo ir tiek...
Anonimas
5299
#4 tu tai mielas...
winston
5299
tikiuosi to pydaro šeima žus autoavarijoj :)
Taute
5299
the fuck :O
Geras_Iksas
5299
tipo vienas toks atsirado tai db jau ir kiti visi geri pasidare? :D
Anonimas
5299
Vis dar girdziu...
|

