Tai yra skaniau, - nei tavo sushiai ar kinietiški patiekalai.

2012.06.15 Matrica69
  • 4
9
Tai yra skaniau,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5090    
tas daiktas ant demotyvacijos virselio slykstus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5126    
Del skonio nesigincijama, tai kam daryt (de)motyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
kyla klausimas autoriui, ar jis išvis ragavo tą maistą.. (sushi ir pan.)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
Kiekvienas turi savo skoni, demo kurejas kaimietis
Drug. 5127    
Nestumkit, sushi skanu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
Jeigu neturi pinigu nueiti i normalu restorana, gali ir toliau valyt savo suda..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
Net rugstys sukilo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
da fak is that shit?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
kurrrvva mac net plombos ssudrebejo
Grįžti į viršų