Tai..sakei.. - tavo mašina kažkur čia..?

2011.04.13 labai_rimtai
  • 285
23
Tai..sakei..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5173    
Radau ;p#3
Smiler 5206    
Antroj eilėj, 136, ta gražiausia ;**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5274    
Ar galvojau kad ce bus kasnors uzrasyta :D o kai pamaciau galvojau kad ce akluju rastas :D
satanod 5425    
Omg...!!!!
labai_rimtai 5543    
#18 šiaip tai čia mano nick'as :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
žymės geros: labai rimtai :D
labai_rimtai 5544    
nu taip ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
kai..
labai_rimtai 5547    
#14 yes ! ha ha ha !! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
i see a pedobear raping the author!! :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
as paprstoje aiksteleje masina pametu o cia jauicu nerasciau is vis... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
kai viena aki primerki ir pirma paziuri is 5 cm astumo ir poto tolsti, geras vaizdas matos!!! :D
labai_rimtai 5549    
#10 kaži kuri ta raudona iš 26 raudonų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
jo,stovi ten va ta raudona
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
A, cia gariunu turgus, forsai suvaziavima dare.
Spameris 5549    
#7 Tai čia jie ir kokius paveiksliukus iš mašinų galėtų išdėliot kai tokio dydžio, bent kokį "LOL".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
#1 Cia Londone, didziausia stovejimo aikstele pasauly ir joks cia photoshop, tokia egzistuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
kas leido mano kiemo su mano masinom fotke daryt? a?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
www.demotyvacija.lt/from-emii/not-approved/o-anksciau-atrode-1382464.html ...............................m....................m.......................................................................................j.,.......................m.......n
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
Radau tavo maškėėė.
O kur mano blt.?
Teenagor 5550    
jo, va ten 13 eilėje, 12 mašina iš dešinės...
Nuotraukos nėra
Kiwuut 5551    
Įdomu, o čia kur. :x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
O dieve :O
Grįžti į viršų