#8 Va protingas žzmogus :)) Kad daugiau tokių būtų :))
Taigi sakai - Pereini prie daržovių?
Anonimas
5193
Anonimas
5340
ka pisti geriau- Mesa ar darzove?
Spameris
5344
Ne nu čia jau debilizmas. Paimkim kokią gražią amerikietę ir bjaurią lietuvaitę ir pasakysim, kad visos lietuvės bjauresnės už amerikones. Be to, išvaizda ne viskas, galbūt ta vegetarė gyvens ramiai dar 30 metų, o dešinioji mirs po 5 metų nuo cholesterolio. Bet kuriuo atveju, jei demotyvacijos autorius nori pasakyti, kad valgyti nesveikai yra sveika, tai nežinau kur jau pasaulis ritasi.
Anonimas
5344
#6 O tu čia vienas protingas ir moki rašyti taisyklingai.
Anonimas
5344
jus wisi duhai neiko nesuprantat ir dar komentuojat :D
Anonimas
5344
DARŽIOVIŲ čia prancūziškai? xD
Anonimas
5344
Šiaip dar daug ka lemia genai...
Anonimas
5344
nu man tai pavyzdziui bloga buna mesos pavalgius
Anonimas
5344
Organizmas, genetikia... Taigi visi bunam protiingi kaip autorius ir pradedam valgyt mesla ir nuodijam savo organizma kuo tik imanoma, ir senatveje busim grazuoliai...
|

