#8 Va protingas žzmogus :)) Kad daugiau tokių būtų :))
Taigi sakai - Pereini prie daržovių?
Anonimas
5195
Anonimas
5343
ka pisti geriau- Mesa ar darzove?
Spameris
5346
Ne nu čia jau debilizmas. Paimkim kokią gražią amerikietę ir bjaurią lietuvaitę ir pasakysim, kad visos lietuvės bjauresnės už amerikones. Be to, išvaizda ne viskas, galbūt ta vegetarė gyvens ramiai dar 30 metų, o dešinioji mirs po 5 metų nuo cholesterolio. Bet kuriuo atveju, jei demotyvacijos autorius nori pasakyti, kad valgyti nesveikai yra sveika, tai nežinau kur jau pasaulis ritasi.
Anonimas
5346
#6 O tu čia vienas protingas ir moki rašyti taisyklingai.
Anonimas
5346
jus wisi duhai neiko nesuprantat ir dar komentuojat :D
Anonimas
5346
DARŽIOVIŲ čia prancūziškai? xD
Anonimas
5346
Šiaip dar daug ka lemia genai...
Anonimas
5346
nu man tai pavyzdziui bloga buna mesos pavalgius
Anonimas
5346
Organizmas, genetikia... Taigi visi bunam protiingi kaip autorius ir pradedam valgyt mesla ir nuodijam savo organizma kuo tik imanoma, ir senatveje busim grazuoliai...
|

