Taip elgiasi mano šeima - Kai pas mane ateina mano naujas vaikinas

2010.12.09 mirab
  • 128
34
adamsu, seimynele







Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
O kas tas lokajus jūsų šeimoj? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
#1 Multi kill
GraffitiXIX 5633    
:D Prikolas, teisingas prikolas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
#1 Koks taiklus pastebėjimas :) matau, iš karto supratai reikalo esmę ir įžvelgei prasmę. Dešim balų!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#1 zudantas krc..:D Biski taip uzstume ant saves to nesuprasdamas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#1 :D:D:D
Nuotraukos nėra
Nts 5671    
#1 Killing ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
#1 :D
Nyctereutes 5678    
#15 Nematau čia nieko blogo, juk iš pradžių žmogus gali atrodyti visai nieko, bet vėliau paaiškėja, kad nieko neišeis. Ir kuo mergina protingesnė, tuo mažiau jai laiko reikia įvertinti vaikinui. Susipažįsti-sudomina-padraugauji-supranti, kad ne tas-palieki.
Kas dėl populiarumo, tai jei mergina nepopuliari, kitą kandidatą susiras po kokio pusmečio, o jei populiari, tai vos vieną palieka, naujas gerbėjas atsiranda.
O tavo klausimas "kam draugauti, jei nemyli?" man atrodo absurdiškas. Juk pamilstama būtent draugaujant, iš pradžių būna tik susidomėjimas.
#25 Nebuvo ji kūrva, nes su absoliučia dauguma vaikinų išsiskirdavo jiems dar nedavusi (o nekalta kūrva - nelabai įmanomas dalykas). Ir dabar yra labai patenkinta, kad taip intensyviai rinkosi, nes su galutiniu pasirinkimu jau 23 metus laimingai gyvena ir dar neatsibodo.
Nuotraukos nėra
Milk.buckeT 5679    
#14 Mldc, kad prisipazisti, kad tavo motina kurva buvo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#1 Captain combo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#1 #18 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#1 :D
EMOtyvacija 5680    
ne apie tave :) apie demo autoriu
anonimas 5680    
#18 dabar is naujo perskaityk mano komentara (jei cia apie mane)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Todėl neverta vedziotis į namus vaikinų.
EMOtyvacija 5680    
kur nesielgs kai ju vienturtis sunus namo parsiveda savo bachura..
anonimas 5680    
oi bl atsimenu kai pana mane parsivede pas save i namus tai visa jos seima i viena kruva sustojo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
tai tu durne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#14 normalu? Jei mergina keičia vaikinus kas mėnesį ar dažniau, rimtos ja laikyti tiesiog negalima. Ir tuo labiau, jei nemyli, kam draugauti? Prie ko čia populiarumas? Tai tu nori pasakyt, mergina keičia vaikiną dėl populiarumo ar dėl to, kad nepopuliaru būti su vienu ilgiau? Vaikiškai vaikų žaidimai. ;))
Nyctereutes 5680    
#10, o ką, normalu, jei mergina populiari, bet ganėtinai išranki. Mano mama savo laiku kažkur tokiu dažniu vaikinus ir keisdavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#1 :D cia nuotrauka dar :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
turbut visu humoro jausmas kaip pirmo pakomentavusio, nulinis...
tai vaat
Laurucea 5680    
#10 Amm... nemanau, tiesiog kad ir tas pirmas vaikinas, jis bus naujas šeimai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
"naujas vaikinas" suprask taip, kad atsivedi po naują kas kokį mėnesį
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
sudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#1 Pavare :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
pirmas komentaras tikrai geresnis uz demotyvacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#1 Zudikas;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#1 geras pastebejimas ;D
Nuotraukos nėra
ezkimo 5680    
#1 best komentaras! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#1 :D
la894 5680    
#1 :D prajuokinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
tipo stovi vienoj kruvoj?
Grįžti į viršų