Taip, taip. - Jau supratom...

2011.01.20 gretagreat28
  • 148
24
zemaiciai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5144    
BAISE MONDRAS WOLKSVAGENS :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5151    
BMW - belekaip mandras wolksvagenas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5171    
#20 Ir ką jūs tose mašinose įžvelgiat... Nesuprantu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
#20 Kalbek uz save, jei BMW yra daugiau negu sudas, nereiskia kad neiperka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Ant BMW stumia tik paprasti varguoliai kurie jos nesugeba ipirkti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Buk mano warpeliu.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
BMW - Be My Wife.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
Brika mešlui vešti
Nuotraukos nėra
Nevok 5636    
bet tai as nesuprantu kas daros lietuvoj, pilna degradu kuriem masina auksciau wisko jauciu yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
BMW - fits Big Mexican Woman.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
tai ir neturėjo omeny vien bmw, mintis ir yra, kad dažnai pasitaiko, kad primeta daug vienodų demotyvacijų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
cia ne tik su bmw tokiu pilna;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
#8 Tai jau tikriausiai. Nieko gero niera is to Fuckig w
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
BMW-baiges mano vargai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
kotukai the best
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
zemaiciai valdo nahui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
BMW- Buvo mušamas vaikystėje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Zemaiciai nevadina bimbalo "baise mondras wolksvagens". Kaskoks mulkis sugalvojo ir visi patikejo. ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
3 vienodus idėjo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
man patinka BMW bet geras posakys yra "BMW - BACKA MESLUI WEZTI"
bellissima 5637    
#3, bet šitos jau galutinai užkniso.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
tai vienodu demotivaciju yra ne tik apie BMW, kurias sukure Žemaičiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Turejo omeny, kad labai daug vienodu demotyvaciju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Nesamone kazkokia
Grįžti į viršų