BAISE MONDRAS WOLKSVAGENS :D
Taip, taip. - Jau supratom...
Anonimas
5144
Anonimas
5151
BMW - belekaip mandras wolksvagenas :D
Anonimas
5171
#20 Ir ką jūs tose mašinose įžvelgiat... Nesuprantu...
Anonimas
5625
#20 Kalbek uz save, jei BMW yra daugiau negu sudas, nereiskia kad neiperka.
Anonimas
5634
Ant BMW stumia tik paprasti varguoliai kurie jos nesugeba ipirkti..
Anonimas
5635
Buk mano warpeliu.:D
Anonimas
5635
BMW - Be My Wife.
Anonimas
5636
Brika mešlui vešti
Nevok
5636
bet tai as nesuprantu kas daros lietuvoj, pilna degradu kuriem masina auksciau wisko jauciu yra
Anonimas
5636
BMW - fits Big Mexican Woman.
Anonimas
5636
tai ir neturėjo omeny vien bmw, mintis ir yra, kad dažnai pasitaiko, kad primeta daug vienodų demotyvacijų
Anonimas
5636
cia ne tik su bmw tokiu pilna;D
Anonimas
5636
#8 Tai jau tikriausiai. Nieko gero niera is to Fuckig w
Anonimas
5637
BMW-baiges mano vargai.
Anonimas
5637
kotukai the best
Anonimas
5637
zemaiciai valdo nahui
Anonimas
5637
BMW- Buvo mušamas vaikystėje
Anonimas
5637
Zemaiciai nevadina bimbalo "baise mondras wolksvagens". Kaskoks mulkis sugalvojo ir visi patikejo. ^^
Anonimas
5637
3 vienodus idėjo ;D
Anonimas
5637
man patinka BMW bet geras posakys yra "BMW - BACKA MESLUI WEZTI"
bellissima
5637
#3, bet šitos jau galutinai užkniso.
Anonimas
5637
tai vienodu demotivaciju yra ne tik apie BMW, kurias sukure Žemaičiai
Anonimas
5637
Turejo omeny, kad labai daug vienodu demotyvaciju
Anonimas
5637
Nesamone kazkokia
|

