Sendien man tas pats buvo ;D
Taip tu atrodai, - kai pamokoje tyla, o draugas pasako anekdotą.
Anonimas
5305
Anonimas
5318
Tiksliai :D
Anonimas
5327
as tikrai taip atrodau
Anonimas
5403
6# kokios zoles tu rukiai ir man duok gera matosi is tavo minciu.tas ciuvas paprasciausia dalyka bando mokliskai paaiskyt.cia tas pats kai sakyt dviratis ir dvirate,minama trasporto priemone.
Anonimas
5536
nu y katina dar nesu niekad pavirtes
Anonimas
5537
#6 dude... 0.o
Anonimas
5538
#6 O gal tau laikas sugrįžti į realybę ir suprasti demotyvacijos perkeltinę prasmę? Gali neatsakyt. Pamąstyk pats sau.
Anonimas
5538
Ši demotyvacija puikiai atspindi paradoksą, kitaip tariant, teiginį, kuris prieštarauja pats sau. Ar gali būti uždaroje patalpoje tyla, kai vienas individas garsu išreiškia savo mintį? O gal tyla, tai eterio erdvė, kuri sutrikdyta redukuoja pati save? Ar objektyvumas nedaro jos svarbesnės? O gal tai Dievas žaidžia kauliukais?
Anonimas
5538
buvo, nu ir seip sudas
Anonimas
5538
Klasėje tyla ,bet kažkas kalba anekdotą...
Anonimas
5538
pats tu kaip katinas atrodai!
LogInGuy
5538
aš neatrodau kaip katinas...
Follow
5538
...anekdotą iš www.nuotaika.net :)
|

