Gi yra virutvėje kriauklė...
Taip tu atrodai ryte, - jei namuose tik vienas tualetas ir turi seserį...
Anonimas
2001
Anonimas
5120
jei seses pyyyzda spjaudos kraujais ir ji nelenda lauk is tuliko tai geriausia eit primyzt jai y lova ir prisikt ant pagalves.
Anonimas
5120
Nę :D Arba yra tam kriauklė.. :D
Anonimas
5120
Nebutu paprasciau palaukt? :D
Anonimas
5120
Pro langą :D
PonasVladas
5120
2 tulikai ^^
Anonimas
5120
O jeigu daugiabutį gyveni? :D Į spintą? :D
uglychild
5120
ash gyvenu mieste malkines neturiu tau gerai
Anonimas
5120
Eini į malkine pamyšt :D
|

