cia gorila...
Taip... - žmogus kilęs iš beždžionės
Anonimas
5669
Buga
5684
Nežinau kokie žmonės iš beždžionės yra kilę, jei jau demo dedat būkit mieli ir pasidomkėti, žmones yra kilę ir beždžionžmogių, o jau beždžiožmogės turi bendrą protevį su beždžionėm, tai manau tolokai mums nuo beždžionių :) Tai ir atsako į klausimą kodėl dabar jos neevoliucionuoja į žmones :P
Chimera.
5701
gers :D
Anonimas
5804
#1 Rasistas...
Anonimas
5805
#4, #3, #2 uspisot spameriai nx.
Anonimas
5806
taip zmogus kiles is bezdziones, baltas pazenges, negras liko kur ir buvo.
|

