Taip... - žmogus kilęs iš beždžionės

2010.07.31 Marius
  • 40
6
zmogus, kiles, is, bezdziones,bezdzione,gorila







Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
cia gorila...
Nuotraukos nėra
Buga 5684    
Nežinau kokie žmonės iš beždžionės yra kilę, jei jau demo dedat būkit mieli ir pasidomkėti, žmones yra kilę ir beždžionžmogių, o jau beždžiožmogės turi bendrą protevį su beždžionėm, tai manau tolokai mums nuo beždžionių :) Tai ir atsako į klausimą kodėl dabar jos neevoliucionuoja į žmones :P
Chimera. 5701    
gers :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#1 Rasistas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
#4, #3, #2 uspisot spameriai nx.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
taip zmogus kiles is bezdziones, baltas pazenges, negras liko kur ir buvo.
Grįžti į viršų