puse vyro puse bobos fotkej. Siauri dzinsai zjbs, tik ne tam skyriui matyt nusipirko, o batai isvis nera zodziu. UGAI TIKRAI TIKRAI NE VYRAMS :)
Taisyklė Nr.1 vyrams, dėvintiems siaurus džinsus: - Nusimaukite juos!
Anonimas
4175
Anonimas
4175
Nebesvaikit, su tokiom demo,
Anonimas
4175
batai isvis achujieni
Anonimas
4175
Normaliai tos kelnės atrodo,tik visu pirma reikia išsirinkt tokias,kur ne per mažos ir klyno nespaudžia... :) Daug baisiau,kai vaikšto su kaimietiškom tonglibuku kelnėm... :p
Anonimas
4175
durniu laivas, o ne demotyvacija... :D
Anonimas
4176
aikit, normaliai dauguma tu vyru atrodo su siaurais dzinsais, cia kazkoks duras stereotipas kad vyrai turi dzinsus nesiot placius :D
Anonimas
4176
neverk, kad mama tokių nenupirko
|

