Talentui išugdyti, - reikia ne pinigų, - reikia talento.

2011.09.11 pepsis
  • 56
14
Talentui išugdyti,



Nuotraukos nėra
Sathus 5176    
#13 pati tu nelogiska. Ka ugdysi jei talento nebus? tai tipo neugdytas talentas yra ne talentas? gal puodeli logikos, moterie? talentai yra igimti, mes juos tik atrandame, jo negali gauti jokiu budu, ka turi ta turi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
Nu ir nelogišikai parašyta...Talentui išugdyti reikia talento. Tai jei jis tik ugdomas,iš kur jį gauti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
kas cia talentingo?? ce tipo nori parodyti kaip stebukla kazkoki....
koks skirtumas kad su lempute.. su betkokiu kietu daiktu taspats gaunas.. nei is tolo nepalyginsi su azijieciais ar ciuvu kuris kojom gitara groja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
#1 Oh come on, man!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
Meh... Cia zymiai geriau www.youtube.com/watch?v=rjT86g9gTKk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
#6 1000 rubliu = 1 litas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
Talenta sudaro 99 procentai darbo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
kurmi jai jau ten popieriniais meto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
#3 Paprasčiau tariant, čia turėjai gimti mokėdamas :D
Leezash 5400    
#3 Jo, tą patį norėjau rašyti :D
CRONUS 5400    
Čia tipo turi turėt talentą talento ugdymui, kad išugdytum talentą?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
kaip ir tau cia sudo malimas
Rendolfas 5400    
Autoriui už žymes savaitės banas. p.s. atminkit, kubilius žymėse respektuko neužkels.
Grįžti į viršų