Tapu tapu tapu tapu - eina meškinas be batų,jis keliauja pas tave,neša bučkį už mane

2011.04.23 Lars
  • 622
41
vargsas.vaikas







Geras_Iksas 5102    
"awwww" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Visi tik ant #24 komentaro puola :D nu joo ;D seip prisizvengiau :D fainai komentarus paskaityt :D man patynka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
ziauru XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
tapu tapu tapu eina byberis be batu,apsinuogines pries tave kivecia i lova uz mane
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
#24 nerašyk nesamonių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
uzskaitau :D
Punceka 5541    
#24 pasakyčiau aš tau kai ką, kikimara tu riebalotnaja :D
Melina 5542    
hahah
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
kazkaip retai juokiuosi is demo. ;D
Nu bet dabar prajuokino. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Pedo :D :D jis vis dar mane prajuokina:D:D
Teenagor 5542    
......neša sultingąjį už manę.
Nuotraukos nėra
toon09 5542    
#24 Ką tu čia svaigsti? :D Nei kas nors tas demotyvacijas patentuoja nei ką, ir jokių autorinių teisių nepažeidžia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#24 blablabla
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#24 Nebuvo dar tokios demotyvacijos ,nesapaliok
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#24 Nerėkauk čia, o parodyk ar tokia buvo. Antra, tu čia su tom savo sapalionėm apie teismus geriau lįsk į būdą ir neišlįsk kol bent šiek tiek proto neįgysi.
kiki 5542    
BUVO. Ir ne viena karta, o kad patvirtintas toks jau buvo tai tikrai... Jau geriau tvirtintu normalias demo, kurios yra orginalios o ne tokias kurios yra nukopijuotos nuo kitu. Tave ir i teisma paduot galetu tos demotyvacijos kurejas kuri tu nukopinai. :) Ir nejuokinga, cia labai rimta, atsiversk ir paziurek Lietuvos Respublikos istatymus :)
Reinass 5542    
Pedobear coming :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
manau busima geriausia savaites ar net menesio demotyvacija ;)
Nuotraukos nėra
ciubaba 5543    
ZYMOS :D
Vyncas 5645    
Pedobear alert : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#18 hello, laba diena nematai, kad jau nuo pat pirmo komentaro gincai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#16, #17 ,o jus ne bambekliai, patiem jei nepatinka kitu nuomone nekomentuokit. Po to gincai prasideda..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
#16 pritariu. prisirenk duhu, kurie netur ka veikt, ir vien kritikuoj visas demotyvacijas. jei jums nepatink, tai kam išvis jas žiūrit?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
bl jus idomus esat, nieks jum netink, amzinai nepatenkinti, bambekliai, suprantat kiek zmoniu, tiek nuomoniu, nepatink isvis galit nekomentuot, va tokie slykstus zmones, kaip jus, gadinat kitiem nuotaikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
tai kad lėvas demo, tik nuotaiką sugadina..
Lars 5651    
#10 sakai nafik kuria ? ,tam,kad praskaidrintu nuotaika jusu rutinos nuvargintuose gyvenimuose..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
pedobear :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Kur čia DEMOTYVACIJA?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Epic!!! ziauriai uzskaitau!!! pliusas kurejui
Nuotraukos nėra
aferisteee 5652    
nafik tokias demo kurt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#3 Nenusišnekėjo, šitaip parodijavo per Dar Pažiūrėsim tą reklamą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#1
Lars 5652    
#6 (y)
Spameris 5652    
Pirmas bajeris su pedobear, kuris man juokingas! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#3 (y) :D
GraffitiXIX 5652    
Šeip tikrasis eilėraštukas yra toks:

Tapu tapu tapu tapu
Su Kalėdom, su Naujaku
Šypsenėliu daug gražių
Ir bučiukų tau linkiu ;*
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#2 nusišnekėjai
Vai2kas 5652    
tapau tapu tapu tapu eina meskinas be batu, jis keliauja pas tave, nesa pilna maisa dovanu.;D
Lars 5652    
Mano mėgstamiausias meškis :D
Grįžti į viršų