fotoshopas..
Tas jausmas, - Kai nenori juoktis,bet esi priverstas
Piggytwo
5635
mELoN
5645
Niekas neprivalo daryti to, ko nenori, del tu, kurie nenori pripazinti taves tokio, koks esi - turincio savo nuomone ir principus.
Anonimas
5645
r4b4rb4r4i :O
Anonimas
5646
Kaip nervina visos tos demotyvacijos prasidedancios „Tas jausmas“ tuoj prasides tokios- Tas jausmas kai tu sedi ant tuoleto ir neina šikti.. ir panasiai.. Niekaip nesuprantu okia esme rasyti ta zodziu jungini..
Anonimas
5646
pats šlykščiausias jausmas :D
Anonimas
5646
As esu sauliuxxxxxxxx13 man patinka stai sitiek dalykai: buti zmogumi, buti vaiku, buti conterio zaideju online. Sveiki visi. Man mekstamiausia pamoka kunce, kunu kulturute idomiausia mano pamokute. taip pat gyvenu gerai.
Anonimas
5646
Kaip nekenciu tokiu kritikuojanciu ir viska neigianciu laido riteriu kurie kritikuoja nepriklausomai nuo to gera demo ar bloga. Realybej bailiukai tai cia issiliejat ane?
tindirindi
5646
Ypac per pamoka ;D
Anonimas
5647
Nu ir koks tas jausmas? Kelnese, kai silta, o galvoj skersvejis? Siais laikais mokyklose visi mokomi dalykai grindziami "tuo jausmu"?
Anonimas
5647
ir kai pradedi juoktis dirbtinai tada jau nebegali sustoti ;D tas man daznai buna :D
Anonimas
5647
Uzskaitau, geras jausmas :D
Janis
5647
Ir kas su tuo jausmu? Kažkokia pieva.
|

