#11 manau turejai omeny "kokia" xD
Tas jausmas - Kai tavo draugas kenčia, o tu niekuom negali jam pagelbėti
Anonimas
5610
Anonimas
5610
#10 Kaip nesamone parasei.
Anonimas
5611
#1 Ne, demotyvuoja draugui padeti, patarti, prajuokinti kai liudna, pvz uzsidet triusikus ant galvos ;D*
Anonimas
5612
as tai galwoju, kad omeny turima apie patycias..
Anonimas
5612
pz, #2 zjbs :D
Anonimas
5612
a nu tas geras jausmas.
Isvykau112
5612
jaucia laisve su triusikais ant galvos:D
Anonimas
5612
2# nuzude ;) hey bicai... padekit...... ahhh..........
Anonimas
5612
:D:D 2# nuzude ;) bicai.... padekit......... ahh..........
Anonimas
5612
ant galvos.
Anonimas
5612
#1 o tai tu be triusiku vaikstai?
Anonimas
5612
motyvuoja apsimaut triusikus.
|

