Mhm .. ĮdOmu kaip ten jis mokykloj išgyvena :)
Tas keistas jausmas, - kai tau būna gėda už kitus.
Anonimas
5583
ainW
5698
mhm mhm, teiseja tai niam :D
taPati1
5703
tas Bruno turi šeimą ir vaiką.
Anonimas
5708
Bruno 100% gėjus, aš jo vietoj neičiau į tą šau, bet teisėja graži ;D
Anonimas
5709
Bruno
Razor
5714
#2 ;D
Anonimas
5715
zymes tikrai kazkuo susijusios su klipu...;D
Anonimas
5715
O Dieve Fuuuuuuuuuuuuu
|

