Tas keistas jausmas, - kai tau būna gėda už kitus.

2010.11.04 Smart-Idiot
  • 68
8
justin, bieber,zebra, jis, gyvas,ninja, chipmunk



Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Mhm .. ĮdOmu kaip ten jis mokykloj išgyvena :)
Nuotraukos nėra
ainW 5699    
mhm mhm, teiseja tai niam :D
Nuotraukos nėra
taPati1 5704    
tas Bruno turi šeimą ir vaiką.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5709    
Bruno 100% gėjus, aš jo vietoj neičiau į tą šau, bet teisėja graži ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5710    
Bruno
Razor 5715    
#2 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
zymes tikrai kazkuo susijusios su klipu...;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
O Dieve Fuuuuuuuuuuuuu
Grįžti į viršų