Mhm .. ĮdOmu kaip ten jis mokykloj išgyvena :)
Tas keistas jausmas, - kai tau būna gėda už kitus.
Anonimas
5584
ainW
5699
mhm mhm, teiseja tai niam :D
taPati1
5704
tas Bruno turi šeimą ir vaiką.
Anonimas
5709
Bruno 100% gėjus, aš jo vietoj neičiau į tą šau, bet teisėja graži ;D
Anonimas
5710
Bruno
Razor
5715
#2 ;D
Anonimas
5716
zymes tikrai kazkuo susijusios su klipu...;D
Anonimas
5716
O Dieve Fuuuuuuuuuuuuu
|

