dar neviltingesnis jausmas, kai sapnavai ka nors gero. oi
Tas nevilties jausmas - kai žinai, kad sapnavai, bet niekaip negali prisiminti ką
Anonimas
5478
ninadalala32
5665
''TAS SLYKSTUS JAUSMAS,TAS KUTENANTIS JAUSMAS,TAS NEVILTIES JAUSMAS,TAS DURNAS JAUSMAS...'' OMFG,KIEK GALIMA?!?!?! BAIKIT KOPIJUOT,IR SUKURKIT KAZKA NAUJO! APGAILETINA
Anonimas
5668
:D
Anonimas
5669
#9 :D
Anonimas
5670
man buna kad sapnuoju tikrai idomu sapna o atsikeles jau po 10 sec viska uzmirstu :D nervina..
Anonimas
5671
jo uzknisa, rodos kazkokia merga darei ar ten herojus buvai kazkoks , bet nixuja neprisimeni :C
Anonimas
5671
Tikra depresija uzpuola rmt ... net nusizudyti kartais norisi ... sapnavau kazka , bet nepamenu ka ... life sucks
Anonimas
5671
yra blogesnis jausmas, kai prisimeni, ka sapnavai..
Anonimas
5671
o as kai tapau anglijos lietuviu nebesapnuoju
Anonimas
5671
uz tai as atsibudus iskart dar uzsimerkus pakartoju sapno siuzeta ir detales po kelis kartus, tada jau sapnas ilgam islieka
Anonimas
5671
#7 Is tikruju sapno metu prabudes zmogus uzmirsta didziaja dali ka sapnavo.
Anonimas
5671
Žmogus atsimena ką sapnavo tik jei pabunda sapno metu gudročiai jūs :D
Anonimas
5671
As tik kosmarus atsimenu...
Anonimas
5671
#1 man tai būna;D
Anonimas
5671
Walink
Anonimas
5671
Patikek buna taip
Anonimas
5671
kaip imanoma zinot ka sapnavai ir neprisimint? :D
|

