dar neviltingesnis jausmas, kai sapnavai ka nors gero. oi
Tas nevilties jausmas - kai žinai, kad sapnavai, bet niekaip negali prisiminti ką
Anonimas
5477
ninadalala32
5664
''TAS SLYKSTUS JAUSMAS,TAS KUTENANTIS JAUSMAS,TAS NEVILTIES JAUSMAS,TAS DURNAS JAUSMAS...'' OMFG,KIEK GALIMA?!?!?! BAIKIT KOPIJUOT,IR SUKURKIT KAZKA NAUJO! APGAILETINA
Anonimas
5667
:D
Anonimas
5668
#9 :D
Anonimas
5669
man buna kad sapnuoju tikrai idomu sapna o atsikeles jau po 10 sec viska uzmirstu :D nervina..
Anonimas
5670
jo uzknisa, rodos kazkokia merga darei ar ten herojus buvai kazkoks , bet nixuja neprisimeni :C
Anonimas
5670
Tikra depresija uzpuola rmt ... net nusizudyti kartais norisi ... sapnavau kazka , bet nepamenu ka ... life sucks
Anonimas
5670
yra blogesnis jausmas, kai prisimeni, ka sapnavai..
Anonimas
5670
o as kai tapau anglijos lietuviu nebesapnuoju
Anonimas
5670
uz tai as atsibudus iskart dar uzsimerkus pakartoju sapno siuzeta ir detales po kelis kartus, tada jau sapnas ilgam islieka
Anonimas
5670
#7 Is tikruju sapno metu prabudes zmogus uzmirsta didziaja dali ka sapnavo.
Anonimas
5670
Žmogus atsimena ką sapnavo tik jei pabunda sapno metu gudročiai jūs :D
Anonimas
5670
As tik kosmarus atsimenu...
Anonimas
5670
#1 man tai būna;D
Anonimas
5670
Walink
Anonimas
5670
Patikek buna taip
Anonimas
5670
kaip imanoma zinot ka sapnavai ir neprisimint? :D
|

