dar neviltingesnis jausmas, kai sapnavai ka nors gero. oi
Tas nevilties jausmas - kai žinai, kad sapnavai, bet niekaip negali prisiminti ką
Anonimas
5480
ninadalala32
5667
''TAS SLYKSTUS JAUSMAS,TAS KUTENANTIS JAUSMAS,TAS NEVILTIES JAUSMAS,TAS DURNAS JAUSMAS...'' OMFG,KIEK GALIMA?!?!?! BAIKIT KOPIJUOT,IR SUKURKIT KAZKA NAUJO! APGAILETINA
Anonimas
5670
:D
Anonimas
5671
#9 :D
Anonimas
5672
man buna kad sapnuoju tikrai idomu sapna o atsikeles jau po 10 sec viska uzmirstu :D nervina..
Anonimas
5672
jo uzknisa, rodos kazkokia merga darei ar ten herojus buvai kazkoks , bet nixuja neprisimeni :C
Anonimas
5672
Tikra depresija uzpuola rmt ... net nusizudyti kartais norisi ... sapnavau kazka , bet nepamenu ka ... life sucks
Anonimas
5672
yra blogesnis jausmas, kai prisimeni, ka sapnavai..
Anonimas
5673
o as kai tapau anglijos lietuviu nebesapnuoju
Anonimas
5673
uz tai as atsibudus iskart dar uzsimerkus pakartoju sapno siuzeta ir detales po kelis kartus, tada jau sapnas ilgam islieka
Anonimas
5673
#7 Is tikruju sapno metu prabudes zmogus uzmirsta didziaja dali ka sapnavo.
Anonimas
5673
Žmogus atsimena ką sapnavo tik jei pabunda sapno metu gudročiai jūs :D
Anonimas
5673
As tik kosmarus atsimenu...
Anonimas
5673
#1 man tai būna;D
Anonimas
5673
Walink
Anonimas
5673
Patikek buna taip
Anonimas
5673
kaip imanoma zinot ka sapnavai ir neprisimint? :D
|

