#6 Vargu ar įmanoma būti didesnis kaimas už šiuos jaunuolius :]
Tas svetimos gėdos jausmas.
Spameris
4534
Anonimas
4534
#5 panasu, kad tamsta busit didesnis kaimas, nei sitie jaunuoliai.
Spameris
4534
Čia kaimas kažkoks, o ne baikeriai.
Tomax
4535
#2 Tu durns, kam man tie klinabirbiai, kai normalią transporto priemonę galiu vairuot
Anonimas
4535
kaimietukai
Anonimas
4535
tomka nepavydek, o eik toliau savo kvinkio taisyt...
Tomax
4535
Tokiems baikeriams tai tik per pievas kaimuose karves ganyt
|

