Tau visdar - patinka greitis?

2010.05.07 ENGREY
  • 275
145
greitis, avarija



Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
visdar atskirai rasos.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
spausiu kaip spaudžiau ;Dbet geras video ipac ta vieta kur diržas sielos nepaleido;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
patiko ir patiks... :) jeigu bus skirta mirti,tai nei dirzas nepades. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Pasiziurejus tokiu video,tikrai kardinaliai nuomone pasikeicia ; /
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
Sukrečiantys vaizdai ir dar ta muzika, per visą kūną nubėga šiurpuliukai, kad net pajunti artimųjų skausmą, tarsi tai matytum ir išgyventum iš tikrųjų... labai žiaurūs vaizdai, tik gaila, kad daugumą žmonių, tai sukrečia tik tol kol juos žiūri, nes išvažiavę į gatves ar užmiesčio kelius, jie kaip mat išgaruoja ir pasimiršta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Kaiii žiauriai..;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
o tiek daug supistos tiesos ir kasdienes realybes..
Nordze 5779    
Tikrai, kad žiaurus ;( , bet ten kur buvo vieta su sielom tai visiška nesąmonė O.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
cia ziauru ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Va tokios ir turetu but socialines reklamoes, isties privercia susimastyt:)
Anti-marozas 5779    
#136 ka jua kalbet apie masinas, bijosiu y gatve iseit...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
#135 Evanescence - My Immortal
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
po tokiu reklamu bijosiu ir masinoj sedet.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Kokia cia daina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
jau nebepatinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
pzd ;{{
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Sukreciantis
SunnyMoon 5792    
Verkiau. ;((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#119 Žodis - sidabras, tylejimas - auksas. Kitaip tariant, tylėk, jei neturi ką pasakyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Žiauri tikrovė. Tas video, kur nutrenkė vaiko mamą, paliko be žodžių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
sujaudino... ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Pasišaipant Kėgliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Skaudu,bet patinka.. Tegul vairuotojai susimasto.. Žiauru tiesiog..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Ziauru :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
EVANESCENCE- My Immortal
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
;( nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Galetu irengti laisvai prieinamas Drag Race trasas kur chebra galetu nevarzomi palakstyti. o kai ju nera tai ir lekia visi i gatves lenktyniauti aisku 100% neisspresi bedos bet tokiu atveju sumazes ir alkoholis cia nera kaltas jei pats proto neturi ir girtas sedi uz vairo. Trumpai tariant durniu buvo ir bus ju neisnaikinsi bet mazint ju kieki privalome.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
nebutu narkotiku ,alhoholio maziau kas mirtu . bet vos neverkiau kai to mazo vaiko mama nutrenke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Gal žinot kokia čia daina groja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
HAHAHA LOL KAIP PRAJUOKINO :d:d:d:d:d:d
nubai kurva myrstantis
Nuotraukos nėra
arrmiis 5806    
;(
Nuotraukos nėra
arrmiis 5806    
Va kur tikra demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Reklama, kuria butina parodyti per televizija.. :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
ziauru...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
kraupus video
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
ziuredama du kart verkiau...;((taip ziauru..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
lietuvoje ir be trasu yra vietu kur galima gara numesti, bet ne gatves ir ne keliai :))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#110 pritariu
candy 5822    
#109 Mano spėjimu: 11-12 metų internetinis karys vaizduojantis koks jis kietas.


Pamatytum realybėj - apsišiktum.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
uzpisa kai tokia muzika ideda, tada padaro video dar baisesni nors cia nieko nera baisaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
siaubingas video, bet tai tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Tikrai pamokantis video, ypac tokiems debilams,ereliams kurie nesusimasto is anksto o poto verkia kampuky susriete kad susigadino gyvenima bet cia netame esmė kad jie jy susigadino esmė tame kad gaidziai tokie supisa gyvenima niekam kalto zmogaus artimiesiems ar net ja mpaciam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
www11.zippyshare.com/v/59623993/file.html ta daina galit parsisiusti cia;))
o wideo lbj wercia susimastyt apie tai koks trapus gywenimas;((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
#103 Lietuvoj nera normaliu lenktyniu trasu ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Žiaurus video. O tiems kuriems VISDAR PATINKA greitis siūlau jį patirti ne gatvėse pilnose nekaltų žmonių, o lenktynių trąsose...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
ble ziaurei cia jokiu tabu .....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
cia sita video reikia rodyt ypac tiem kurie tik teises issilaike ir isivaizduoja esantys geriausi vairuotojai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Graudu.... verta susimastyti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
cia jau tikrai vercia susimastyti :/
(50-100)
Grįžti į viršų